Doprava a poštovné
Doprava a platba poštovného

1. Způsob platby zboží:

a) Platba bankovním převodem (přijímáme platby pouze v českých korunách). Do dvou pracovních dní od učinění objednávky je kupujícímu či spotřebiteli zaslán email s údaji k provedení platby za zboží. Číslo našeho účtu je  670100 2209053591/6210(mBank). Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky.

b) Platba dobírkou (zasíláme pouze na území České republiky - zaplatíte při převzetí). Zboží je odesláno česku poštou.

c) Platba hotově při osobním odběru v Olomouci na výdejním místě - Platba zboží proběhne v hotovosti při osobním předání objednávky.

2. Dodání zboží: (Zasíláme zboží pouze vrámci České republiky)

a) Zaslání českou poštou  - Objednávka je standardně zpracována do dvou pracovních dní od učinění objednávky a kupujícímu či spotřebiteli je zaslán email s údaji k provedení platby za zboží. Po přijetí objednávky je potřeba provést vždy kontrolu objednaného zboží. V případě, že by některé zboží bylo poškozené nebo by chybělo, budeme kupujícího či spotřebitele obratem informovat. Po obdržení platby na účet je objednávka odeslána do tří pracovních dní, pokud u zboží není uvedena jiná doba dodání.

Cena dopravy zboží českou poštou v případě platby předem bankovním převodem činní:

- pro objednávku do 399 Kč - 59 Kč

- pro objednávku nad 400Kč – ZDARMA

 

Cena dopravy zboží českou poštou v případě platby dobírkou činní:

- pro objednávku do 399 Kč - 109 Kč

- pro objednávku od 400 Kč do 1499 Kč - 50 Kč

- pro objednávku od 1.500 Kč – ZDARMA

 

b) Osobní převzetí v Olomouci - ZDARMA

Objednávka je standardně zpracována a připravena k vyzvednutí do pěti pracovních dní od učinění objednávky pokud u zboží není uvedeno jinak. Jakmile bude objednávka připravena, vyzveme kupujícího či spotřebitele e-mailem nebo telefonicky k vyzvednutí objednávky. Platba zboží proběhne v hotovosti při předání.

c) Odeslání dárkového poukazu na e-mail - ZDARMA

Dárkové poukazy jsou odeslány ve formátu jpg na kontaktní email spotřebitele či kupujícího, do 24hodin po obdržení platby na účet.


NzAwY